.png)
27/10/2021
Nieuwe maatschap DEVI levert bouwkundig totaalontwerp voor industriële projecten

Met de maatschap DEVI slaan 4 ervaren West-Vlaamse spelers in de bouwsector de handen in elkaar om sterker te staan in grote industriële (ver)bouwprojecten van Belgische en buitenlandse opdrachtgevers. “Onze klanten zijn technische mensen. Wij zijn dat ook. Zo is er snel wederzijds begrip”, vertellen Frederik Moortgat (Establis) en Bart Verplancke (Industrium).
Het volledige artikel kan je hieronder downloaden.
Voor meer info kan je terecht bij Bart Verplancke: 050/40 45 30 of via bart.verplancke@industrium.be.
Gerelateerde nieuwsberichten
.png)
in de kijker
Strategie en masterplan energie
Certificaten en duurzaamheid
Smart Buildings
2/5/2025
GRO helpt actoren in de bouwsector om duurzaamheid te integreren gedurende de hele levenscyclus van gebouwen en Ingenium begeleidt jou hier doorheen.

in de kijker
Haalbaarheidsstudies en energieplannen
15/4/2025
Slimme stappen naar duurzaam vastgoedbeheer via online tool
Vastgoedbeheer gaat verder dan enkel het opvolgen van prestaties. Ingenium ondersteunt je bij het verduurzamen van je patrimonium met een zelf ontwikkelde tool.

in de kijker
Strategie en masterplan energie
5/3/2025
Elektrificatie in de voedingsindustrie onder hoogspanning? Zet de juiste stappen met begeleiding
Ingenium biedt diverse diensten aan om ervoor te zorgen dat elke elektrificatie ingreep doelgericht en kostenefficiënt is, en tegelijk ook het geheel van de elektriciteitsvoorzieningen niet uit het oog wordt verloren.